Outdoor made in Slovakia

Milujete přírodu a trávíte maximum volného času venku? Pak nám dáte zapravdu, že základem každého „venčení“ je dobré obutí, ve kterém nebudou nohy tlačit, bolet, ani smrdět. Vybrat boty, které by těmto kritériím odpovídaly, ale není jednoduché. Společným jmenovatelem všech bot pro venkovní aktivity je outdoor. V podstatě se jedná o boty, které vydrží určitou zátěž, dopřejí nohám ty nejlepší možné podmínky a nerozhodí je ani nepřízeň počasí. Outdoorové boty jsou vystaveny těm největším nárokům a nesmí zklamat v žádné situaci.

Kvalita od sousedů

Máte v plánu výstup na nejvyšší horu? Nebo máte potřebu přebrodit řeku? Boty z BOSP Bardějov vám to umožní. Padesát let zkušeností s výrobou a vývojem zrodilo kvalitu „made in Slovakia“, kterou jim celý svět závidí. Chcete se i vy procházet v botách, které umí udržet pohodlí i v tom největším nečase, které netlačí a optimálně pracují s odvodem potu? Na e-shopu BOSP.cz máte tu nejlepší nabídku.

Kvalita bez kompromisů

Technologie jejich výroby nesnese kompromis. Používá se anatomicky tvarovaná vkládací stélka z materiálu Drysole®, jež dokáže výborně nasáknout vlhkost, čímž ji odvede od nohy. Vysoký komfort poskytuje membrána GORE-TEX®, jejímž úkolem je zajistit prodyšnost a nepromokavost. Podešev VIBRAM obstojí v náročných testech na proti smykové vlastnosti, odolnost proti olejům a pohonným hmotám, přičemž musí splnit podmínku na nízkou míru opotřebování.

Boty s pamětí

Outdoorové boty BOSP jsou velmi vyhledávané pro svou kvalitu i designovou zdařilost. Outdoorová obuv je testována podle nejpřísnějších norem a je odolná proti propíchnutí podrážky, má zvýšenou ochranu proti chladu i vysokým teplotám, disponuje Ankle Protection Systemem, který při nárazu do kotníkové části přenáší energii do větší plochy a tím eliminuje následky nárazu. A v neposlední řadě stojí za zmíňku Foam Comfort Systém, jenž tvoří strategicky umístěna paměťová pěna, která se přizpůsobí tvaru nohy a vedle nepřekonatelném komfortu dokáže oddálit pocit únavy nohou.

Publikováno: 31. 03. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Barbora Vedralová