Konfigurátor alu kol vám prozradí, jaké elektrony vašemu auto opravdu sluší

Automobil bez pořádných kol je jako luxusní vila bez pořádného bazénu. Může vypadat dobře, ale něco podstatného mu chybí. Pokud jste si pořídili nový nebo zánovní vůz a nemůžete vydržet pohled na plecháče, které kazí celkový dojem z jinak pěkného exteriéru, poohlédněte se po elektronech. S výběrem vám pomůže konfigurátor alu kol – bezplatná aplikace na stránkách specializovaného prodejce.

Proč si alu kola pořídit?

Většina řidičů volí hliníkové disky z prostého důvodu – automobilu to s nimi nebývale sluší. Elektrony mají na vzhled naprosto zásadní vliv a bez nadsázky lze tvrdit, že i auto s podprůměrným designem díky nim vypadá mnohem lépe. Najdou se však i další důvody, proč „pustit žilou“ několik tisíc korun a dopřát vozidlu alu kola: automobil je díky nim o něco lehčí, získává lepší jízdní vlastnosti a v neposlední řadě prospívají při brzdění.

Jak funguje konfigurátor alu kol?

Nabídka elektronů je velmi bohatá a vybrat nejlepší variantu není jednoduché – nikdo vám nepoví, jak budou hliníková kola na vašem vozidle vypadat v praxi, a právě proto se vyplatí použít konfigurátor alu kol, který je k dispozici zdarma v e-shopu aaaalu.cz. Prodejce nabízí široké spektrum hliníkových disků renomovaných značek, ale také plechové disky a příslušenství. Použití konfgurátoru je snadné. Stačí načíst fotografii vozidla, případně si vybrat z rozsáhlé databáze automobilů, a poté kola ve zvoleném designovém provedení umístit na snímek do míst, kde jsou původní kola. Fotografie vám prozradí, zda to vašemu automobilu s novými elektrony „sekne“, nebo se je na místě poohlédnout po jiných. Můžete je sdílet fa Facebooku a nechat si poradit od ostatních.

Publikováno: 10. 01. 2021

Kategorie: Auto

Autor: Barbora Vedralová