Netradiční zážitkový teambuilding v přírodě a na zámku

Manager každého pracovního týmu moc dobře ví, že se lidé musejí setkávat i mimo pracovní dobu, aby dokázali budovat zdravé pracovní vztahy, měli možnost si v klidu popovídat a třeba i nechat vzniknout nová přátelství. Tým, který se dobře zná a něco spolu prožil, většinou dokáže ve chvílích potřeby táhnout za jeden provaz a lépe společně fungovat. Navíc teambuildingem dává každý manažer a firma svým zaměstnancům najevo, že jim na nich záleží. Pokud je tomu opravdu tak, zkuste letos vymyslet pro vaše zaměstnance něco netradičního. Co třeba pobyt na zámku?

Pamatujte, že setkání zaměstnanců rozhodně nekončí zamluvením hotelu. Organizátoři musí myslet také na samotný program celého pobytu. Proto se vyloženě žádá, aby volba lokace podlehla pečlivému výběru. Doporučujeme pátrat spíše mezi netradičními hotely s pestrou nabídkou doplňkových aktivit.

Vsaďte na zábavu

Skvělým tipem může být luxusní zámecký hotel Chateau Herálec, který svým charakterem dokáže nabídnout opravdu široké spektrum aktivit. Už jen samotná budova zámku stojí za objevování a zkoumání, mají zde zámeckou kapli i malou galerii. Kolem zámku se pak rozprostírá nádherný anglický park skvělý pro procházky, pikniky i různé hry.

Pravé bohatství ale ukrývá hotelová Kniha zážitků, v níž najdete opravdu pečlivě připravené aktivity, které dokážou na recepci snadno zorganizovat. Oblíbené jsou různé návštěvy okolních památek a krajiny Vysočiny. Mnoho hostů ocení také golf, vyjížďky na koni nebo možnost pronájmu fotbalového hřiště. Všechno zařídí za vás hotelový personál, takže vy jako organizátor teambuldingu můžete jen plánovat.

Společná večeře nesmí chybět

Obrovskou výhodou ubytování na zámku Chateau Herálec je také perfektní místní restaurace, která nabízí hned několik oddělených jídelních prostor. Ráno se pak můžete sejí u zákusku v místní kavárně a večer se pobavit ve vinném sklípku. Atmosféra je v restauraci i celém zámku za všech okolností výborná díky přátelskému personálu. Vaří se zde navíc s důrazem na lokálnost a kvalitu jednotlivých produktů.

Dopřejte zaměstnancům odpočinek

Součástí hotelu je samozřejmě úžasné Spa a wellness pod hlavičkou luxusní kosmetiky L’OCCITANE, kam mají ubytování volný přístup. Saunový svět, bazén pod obloukovou klenbou a vířivka ve věži zajistí vašim zaměstnancům opravdu odpovídající pocit uvolnění a relaxace. Mimochodem velkým zážitkem jsou i samotné hotelové pokoje nabízející velkolepé prostory, úžasné vybavení a krásný výhled do zahrady. Zkrátka v butique hotelu Chateau Herálec si všichni vaši hosté opravdu odpočinou.

Publikováno: 27. 09. 2022 / Aktualizováno: 18. 12. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Barbora Vedralová