Proč ženy milují trekingovou obuv?

Ty tam jdou doby, kdy se ženy předháněly v tom, která bude mít vyšší podpatky a vydrží v nich delší dobu. Dnes jsou ženy emancipované co do myšlení, ale i oblečení, protože ví, že mohou svou ženskost vyjádřit i jinak, než nepohodlnou obuví. Když zvolí správně, mohou dokonce „držet krok“ i s muži. Řečeno trochu v nadsázce a přesto vážně, dobré boty jsou základ nejen pro muže, ale i pro ženy. Stabilní postoj mohou zaručit jen pevné boty. Sázkou na jistotu je v tomto případě trekingová obuv. Unisex zaměření dává možnost použít „treky“ bez ohledu na pohlaví a módní stylisté prominou, ale COOL je kombinovat treky i s dámskými šaty. Kde se hrabou lodičky a sandálky.

Unisex boty

Mít nohy v maximálním bezpečí a pohodlí je to, oč tu běží. Trekingová obuv má svoje velké přednosti, které nemůže žádná jiná obuv nahradit. Je odolná proti propíchnutí, zvládá teplotní výkyvy, má strategicky umístěnou paměťovou pěnu a prodyšnou, nepromokavou čtyřvrstvou podšívku s membránou. Trekingová obuv se osvědčí v každé situaci a nikdy s ní nešlápnete vedle. Toho jsou si vědomy ženy, které sledují poslední trendy módy a chtějí být COOL. Nadčasový look a kvalitní materiál, to jsou aspekty v hlavní roli. Klasikou je kůže. Je schopná dokonale odolávat jak mechanickému poškození, tak i vlhkosti. Důležité je především její pravidelné ošetřování.

Boty, do nichž neteče

Druhou kombinací je kůže s membránou. Ta vám zajistí, že se k noze nedostane žádná vlhkost. Boty budou dokonale nepromokavé. Můžete s nimi vyrazit v dešti, v mrazu, ale i na sněhu a nepocítíte ani náznak chladu a mokra zespod. Trekingové boty obstojí na pocházce s dětmi, ale i na celodenní túře. Záleží jen na vás, kam se vydáte. Trekingové boty je možné pořídit i ve variaci syntetiky. K dispozici je mnoho lehkých a velmi odolných materiálů. Pro dokonalý efekt je ale dobré pamatovat na nutné ošetření impregnací, aby vám boty vydržely krásné a funkční dlouhé roky.

Publikováno: 12. 03. 2021

Kategorie: Pro ženy

Autor: Barbora Vedralová