Slovensko je plné pokladů. Objevte je všechny při letní dovolené na Slovensku

Pokud si přejete prožít letošní letní dovolenou na Slovensku, nemusíte zde mít zrovna blízkou rodinu nebo přátele, abyste se mohli ubytovat za rozumnou cenu, kterou si budete moci dovolit. Hezké a kvalitní ubytování na Slovensku vám pomůže najít web hotely.cz. Ať už jde o pobyt na Oravě, v Nízkých Tatrách nebo třeba v Bratislavě či Košicích, budete informování o aktuálních cenách, stavu obsazenosti hotelů v lokalitě, kam se chystáte i o nejbližších možných variantách, pokud je hotel, který jste chtěli, obsazen pro počet lidí nebo v termínu, o které jste měli zájem.

Poznejte lépe hlavní město Slovenské republiky

Slováci většinou v Praze, tedy našem hlavním městě, byli. Mnozí zde jezdí i 2x a víckrát za rok pobavit se nebo v rámci cest do zahraničí. My do Bratislavy tak často nejezdíme. Tedy pokud zrovna nejezdíte pracovně, za rodinou nebo za vzděláním. Pokud chcete poznat Bratislavu lépe, než jen z televize a doslechu, prohlédněte si hotely v Bratislavě, které mají mnoho podob, v některém si vyberte ubytování a odcestujte. Bratislava má bezesporu co nabídnout všem, kdo sem jedou poprvé i opakovaně.

Banská Štiavnica vás nadchne

Pokud máte rádi historická města, rezervujte si hotel v Banskej Štiavnici, kde se můžete podívat i na vodní nádrže, jež sloužily pro provoz dolů. Líbit se vám určitě bude třeba ve ForRest Banská Štiavnica. Má hodnocení 9,7 z deseti hvězd, což je zárukou spokojenosti. Hledáte-li místo, kde vám bude ve dvou jako v bavlnce, jistě budete spokojeni. Slovensko je plné hezkých míst, která můžete navštívit ve dvou, ale také s dětmi nebo partou přátel. Nedaleko Bratislavy můžete zavítat i do Trenčína, poznat jeho krásný Trenčiansky hrad a náměstí, které je lemované nádhernými historickými budovami.

Publikováno: 19. 06. 2022

Autor: Barbora Vedralová